Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Aina Kristiansen Rådgiver aina.kristiansen@nho.no NHO Trøndelag
Aleksander Rød Advokat aleksander.rod@nho.no NHOs advokattjenester
aleksander.rod@nho.no
23088368
98636928
Alf Åge Lønne Stabsdirektør alf.lonne@nho.no Stab
alf.lonne@nho.no
23088305
92236652
Anders Nordvoll Porteføljeforvalter Anders.Nordvoll@nho.no Finans
Anders.Nordvoll@nho.no
23088266
97509243
Andre Heibo-Tuverud Avdelingsdirektør andre.tuverud@nho.no Datafangst og analyser
andre.tuverud@nho.no
23088329
91370691
Andreas Pihlstrøm Advokat andreas.pihlstrom@nho.no Næringsjus og offentlig sektor
andreas.pihlstrom@nho.no
23088140
92818332
Anette Askevold Johnsen Advokatassistent DNA anette.askevold.johnsen@nho.no NHOs advokattjenester
anette.askevold.johnsen@nho.no
23088367
92044712
Anita Heggedal Seniorrådgiver Anita.Heggedal@nho.no Lønn og tariff
Anita.Heggedal@nho.no
23088144
93498591
Anita Torbergsen Sekretær anita.torbergsen@nho.no Stab
anita.torbergsen@nho.no
23088163
97573247
Anne Birgitte Hjelseth Kommunikasjonsrådgiver Anne.B.Hjelseth@nho.no Kommunikasjon
Anne.B.Hjelseth@nho.no
23088327
92429810
Anne Louise Aartun Bye Seniorrådgiver anne.aartun.bye@nho.no Internasjonal avdeling
anne.aartun.bye@nho.no
23088296
92260139
Anne-Lise Fleddum seniorrådgiver fleddum@nox-fondet.no Næringslivets NOx-fond
fleddum@nox-fondet.no
23088298
94881951
Anniken Tømte Spesialrådgiver anniken.tomte@nho.no Forskning, innovasjon og digitalisering
anniken.tomte@nho.no
23088181
91535710
Ann-Kristin Kristoffersen Rådgiver ann-kristin.kristoffersen@nho.no NHO Hordaland
Ann-Torill Benonisen Indreeide Spesialrådgiver atbi@nho.no Arbeidsliv og kompetanse
atbi@nho.no
23088438
95034460
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
...
  1. 10
15 >