Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Cecilie Møller Endresen Seniorrådgiver cecilie.m.endresen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
cecilie.m.endresen@nho.no
99702688
99702688
Gørill Horrigmoe Prosjektleder gorill.horrigmoe@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
gorill.horrigmoe@nho.no
90672754
90672754
Harald Aas Prosjektleder harald.aas@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Hilde Sætertrø Prosjektleder hilde.satertro@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Ida Skaaret Laustsen Rådgiver idaskaaret.laustsen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Jan Håvard Ryen Prosjektrådgiver jan.havard.ryen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Maiken Nilsen Stensaker Prosjektleder maiken.nilsen.stensaker@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Mathea Fjukstad Hansen Programrådgiver mathea.fjukstad.hansen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Per Harbø Programleder Nasjonalt program for leverandørutvikling per.harbo@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
per.harbo@nho.no
23088240
95943322
Riche Vestby Prosjektleder riche.vestby@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Tina Hageberg Sølvberg Prosjektleder tina.solvberg@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Tore Andre Sines Prosjektleder Nasjonalt program for leverandørutvikling tore.andre.sines@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
tore.andre.sines@nho.no
91575450
91575450