Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Anne Louise Aartun Bye Seniorrådgiver anne.aartun.bye@nho.no Internasjonal avdeling
anne.aartun.bye@nho.no
23088296
92260139
Ann-Torill Benonisen Indreeide Spesialrådgiver atbi@nho.no Arbeidsliv
atbi@nho.no
23088438
95034460
Benedicte Staalesen Nilsen Politisk rådgiver benedicte.s.nilsen@nho.no Myndighetskontakt
Berit Boneng Wesenlund Salgs- og markedskoordinator berit.b.wesenlund@nho.no Produkt
Bjarne Sørhus Senior kommunikasjonsrådgiver bjarne.sorhus@nho.no Kommunikasjon
bjarne.sorhus@nho.no
23088444
41223323
Bjørn Lundaas Finansdirektør Bjorn.Lundaas@nho.no Finans og økonomi
Bjorn.Lundaas@nho.no
23088252
91137790
Bjørnar Eidsmo Kommunikasjonsrådgiver Bjornar.Eidsmo@nho.no Marked og Event
Bjornar.Eidsmo@nho.no
23088277
93024486
Eli Boran Seniorrådgiver eli.boran@nho.no NHO Oslo og Akershus
eli.boran@nho.no
97158784
97158784
Frode Berntsen Advokat frode.berntsen@nho.no NHO Innlandet
Grete Karin Berg Fungerende regiondirektør Grete.k.Berg@nho.no NHO Buskerud
Grete.k.Berg@nho.no
23088306
92604380
Hjørdis Berg Rådgiver hb@nhomd.no Lønn og tariff
hb@nhomd.no
94277002
Ingrid Bertelsen Rådgiver ingrid.bertelsen@nho.no NHO Sogn og Fjordane
Ingvild Bergersen Rådgiver ingvild.bergersen@nho.no NHO Innlandet
Ismail Bashir Veileder NHO Besøkssenter ismail.bashir@nho.no Marked og Event
Mavis Bhehane Bordvik Seniorrådgiver mavis.bordvik@nho.no Næringsutvikling i sør
  1. 1
  2. 2
>