Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Carina Normann Praktikant carina.normann@nho.no Kompetanse og innovasjon
Casper Lehland Prosjektmedarbeider casper.lehland@nho.no Kommunikasjon
casper.lehland@nho.no
90761844
90761844
Cathrine Gundrosen CRM-rådgiver cathrine.gundrosen@nho.no Marked og Event
cathrine.gundrosen@nho.no
23088308
93428799
Cathrine Opstad Sunde Advokat cathrine.sunde@nho.no Arbeidsliv
cathrine.sunde@nho.no
23088336
91369161
Cathrin Helland Solhaug Avdelingsdirektør cathrin.helland.solhaug@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
cathrin.helland.solhaug@nho.no
23088128
97670776
Cecilie Møller Endresen Seniorrådgiver cecilie.m.endresen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
cecilie.m.endresen@nho.no
99702688
99702688
Charlotte Lindquister Prosjektleder politikk og kommunikasjon charlotte.lindquister@nho.no NHO Arktis
Charlotte Sørås Rådgiver charlotte.soraas@nho.no NHO Rogaland
Christian Chramer Direktør christian.chramer@nho.no Medlem og region
Christoffer Sahl Seniorrådgiver christoffer.sahl@nho.no Næringspolitisk avdeling
Gizem Can Student gizem.can@nho.no Kommunikasjon
gizem.can@nho.no
96048579
Ingunn Blauenfeldt Christiansen Prosjektleder ingunn.christiansen@nho.no Næringsutvikling i sør
ingunn.christiansen@nho.no
91763493
91763493
Jon F. Claudi Advokat jon.claudi@nho.no Lønn og tariff
jon.claudi@nho.no
23088325
92041678