Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Bjørnar Eidsmo Kommunikasjonsrådgiver Bjornar.Eidsmo@nho.no Marked og Event
Bjornar.Eidsmo@nho.no
23088277
93024486
Cecilie Møller Endresen Seniorrådgiver cecilie.m.endresen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
cecilie.m.endresen@nho.no
99702688
99702688
Eirik Hognestad Advokatfullmektig eirik.hognestad@nho.no NHOs advokattjenester
Eivind Sommerseth Prosjektleder eivind.sommerseth@nho.no NHO Nordland
Eli Boran Seniorrådgiver eli.boran@nho.no NHO Oslo og Akershus
eli.boran@nho.no
97158784
97158784
Elin Kaafjeld Seniorrådgiver Elin.Kaafjeld@nho.no NHO Buskerud
Elin Ous Rådgiver elin.ous@nho.no NHO Møre og Romsdal
elin.ous@nho.no
70101412
91595650
Elisabeth Svendsen Leder Medlemssenteret elisabeth.svendsen@nho.no Medlemssenteret
Elisabeth Lea Strøm Advokat Elisabeth.Lea.Strom@nho.no Lønn og tariff
Elisabeth.Lea.Strom@nho.no
23088275
97661169
Elisabeth M. Hessen Administrasjonskonsulent elisabeth.m.hessen@nox-fondet.no Næringslivets NOx-fond
Ellen Klaussen Sekretær ellen.klaussen@nho.no NHO Troms og Svalbard
Ellen Mulstad Advokat Ellen.Mulstad@nho.no Samfunnsøkonomi
Ellen.Mulstad@nho.no
23088167
93046833
Emmelie Odberg Rosengren Seniorrådgiver emmelie.odberg.rosengren@nho.no NHO Brussel
Erik Lundeby Politisk rådgiver Erik.Lundeby@nho.no Myndighetskontakt
Erik.Lundeby@nho.no
23088256
90143262
Erika Steel Produktsjef erika.steel@nho.no Produkt
  1. 1
  2. 2
>