Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Andre Heibo-Tuverud Avdelingsdirektør andre.tuverud@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
andre.tuverud@nho.no
23088329
91370691
Anita Heggedal Seniorrådgiver Anita.Heggedal@nho.no Lønn og tariff
Anita.Heggedal@nho.no
23088144
93498591
Anne Birgitte Hjelseth Kommunikasjonsrådgiver Anne.B.Hjelseth@nho.no Kommunikasjon
Anne.B.Hjelseth@nho.no
23088327
92429810
Eirik Hognestad Advokat eirik.hognestad@nho.no NHOs advokattjenester
Elisabeth M. Hessen Administrasjonskonsulent elisabeth.m.hessen@nox-fondet.no Næringslivets NOx-fond
Elise Reiten Heen Veileder NHOs Besøkssenter elise.reiten.heen@nho.no Marked og Event
Ella Hellwege HR-rådgiver ella.hellwege@nho.no HR-tjenester
ella.hellwege@nho.no
23088231
48356056
Geir F. Høiby Direktør geir.hoiby@nho.no Finans og økonomi
geir.hoiby@nho.no
23088160
90595162
Gørill Horrigmoe Prosjektleder gorill.horrigmoe@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
gorill.horrigmoe@nho.no
90672754
90672754
Halvor E. Sigurdsen Fagleder næringsjus hes@nho.no Næringsjus
hes@nho.no
23088316
93063694
Hanne Falstad Seniorrådgiver hanne.falstad@nho.no NHO Trøndelag
hanne.falstad@nho.no
93040017
93040017
Hanne Hægh Ryste Seniorrådgiver hanne.haegh.ryste@nho.no NHO Møre og Romsdal
hanne.haegh.ryste@nho.no
70101402
92256717
Harald Aas Prosjektleder harald.aas@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Harald Sørbo Kommersiell direktør harald.sorbo@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
harald.sorbo@nho.no
23088414
94515115
Hege Saastad Haugan Stabssjef hege.saastad@nho.no Arbeidsliv
hege.saastad@nho.no
23088187
93058117
  1. 1
  2. 2
  3. 3
>