Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Ida Sollesnes Taleskriver ida.sollesnes@nho.no Strategi og stab
Ida Skaaret Laustsen Rådgiver idaskaaret.laustsen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Ingebjørg Harto Direktør Ingebjorg.Harto@nho.no NHO Brussel
Ingebjørg Gregersen Aas Seniorrådgiver ingebjorg.aas@nho.no Region
Ingeborg Djupvik Advokat ingeborg.djupvik@nho.no Næringsjus
Ingeborg Marie Østby Laukvik Rådgiver ingeborg.marie.laukvik@nho.no Kompetanse og innovasjon
Inger Unn Olsen Advokat inger.unn.olsen@nho.no NHOs advokattjenester
Ingrid Bertelsen Rådgiver ingrid.bertelsen@nho.no NHO Vestlandet
Ingrid Iren Engesæt HMS redaktør ingrid.engeset@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
Ingunn Blauenfeldt Christiansen Prosjektleder ingunn.christiansen@nho.no Næringsutvikling i sør
Ingveig Holand Wahl Seniorrådgiver ingveig.wahl@nho.no NHO Trøndelag
Ingvild Eriksen Stehl Seniorrådgiver ingvild.eriksen.stehl@nho.no NHO Oslo og Akershus
Irmild Gjertsen Rådgiver irmild.gjertsen@nho.no Region
Ismail Bashir Veileder NHO Besøkssenter ismail.bashir@nho.no Marked og Event
Kristian Ilner Seniorrådgiver kristian.ilner@nho.no Kompetanse og innovasjon