Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Ida Skaaret Laustsen Rådgiver idaskaaret.laustsen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Ingebjørg Harto Direktør Ingebjorg.Harto@nho.no NHO Brussel
Ingebjorg.Harto@nho.no
23088282
92447160
Ingebjørg Gregersen Aas Rådgiver ingebjorg.gregersen.aas@nho.no Region
ingebjorg.gregersen.aas@nho.no
23088113
47900055
Ingeborg Djupvik Advokat ingeborg.djupvik@nho.no Næringsjus
ingeborg.djupvik@nho.no
41577756
41577756
Ingeborg Marie Østby Laukvik Rådgiver ingeborg.marie.laukvik@nho.no Kompetanse og innovasjon
ingeborg.marie.laukvik@nho.no
23088333
90636780
Inger Unn Olsen Advokat inger.unn.olsen@nho.no NHOs advokattjenester
inger.unn.olsen@nho.no
23088356
97620888
Ingrid Bertelsen Rådgiver ingrid.bertelsen@nho.no NHO Vestlandet
Ingrid Iren Engesæt HMS redaktør ingrid.engeset@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
ingrid.engeset@nho.no
91804076
91804076
Ingunn Hermansen Rådgiver ingunn.hermansen@nho.no NHO Innlandet
Ingunn Blauenfeldt Christiansen Prosjektleder ingunn.christiansen@nho.no Næringsutvikling i sør
ingunn.christiansen@nho.no
91763493
91763493
Ingveig Holand Wahl Seniorrådgiver ingveig.wahl@nho.no NHO Trøndelag
ingveig.wahl@nho.no
97166891
97166891
Ingvild Bergersen Rådgiver ingvild.bergersen@nho.no NHO Innlandet
Ingvild Eriksen Stehl Seniorrådgiver ingvild.eriksen.stehl@nho.no NHO Oslo og Akershus
ingvild.eriksen.stehl@nho.no
45208347
45208347
Irmild Gjertsen Rådgiver irmild.gjertsen@nho.no Salg
irmild.gjertsen@nho.no
23088120
94351379
Ismail Bashir Veileder NHO Besøkssenter ismail.bashir@nho.no Marked og Event
  1. 1
  2. 2
>