Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Alf Åge Lønne Direktør alf.lonne@nho.no Strategi og stab
alf.lonne@nho.no
23088305
92236652
Bjørn Lundaas Finansdirektør Bjorn.Lundaas@nho.no Finans og økonomi
Bjorn.Lundaas@nho.no
23088252
91137790
Charlotte Lindquister Prosjektleder politikk og kommunikasjon charlotte.lindquister@nho.no NHO Troms og Svalbard
Erik Lundeby Politisk rådgiver Erik.Lundeby@nho.no Myndighetskontakt
Erik.Lundeby@nho.no
23088256
90143262
Fredrik Mohn Lian Advokatfullmektig fredrik.mohn.lian@nho.no NHOs advokattjenester
fredrik.mohn.lian@nho.no
23088349
90859336
Gjermund Løyning Avdelingsdirektør gl@nho.no Myndighetskontakt
gl@nho.no
23088353
95021747
Ida Skaaret Laustsen Rådgiver idaskaaret.laustsen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Ingeborg Marie Østby Laukvik Rådgiver ingeborg.marie.laukvik@nho.no Kompetanse og innovasjon
ingeborg.marie.laukvik@nho.no
23088333
90636780
Jan-Bertil Lieng Fungerende avdelingsdirektør jan-bertil.lieng@nho.no Region
jan-bertil.lieng@nho.no
23088314
90050221
Knut Røste Leganger-Krogstad Controller knut.leganger-krogstad@nho.no Felles regnskap
Kristin Skogen Lund Administrerende direktør kristin.skogen.lund@nho.no Næringslivets Hovedorganisasjon
kristin.skogen.lund@nho.no
23088163
97573247
Lars Eidsaune Seniorrådgiver lars.eidsaune@nho.no Samfunnsøkonomi
lars.eidsaune@nho.no
23088154
47623488
Lars Fredrik Styren Advokat lars.fredrik.styren@nho.no NHOs advokattjenester
lars.fredrik.styren@nho.no
23088388
41104321
Line Marlen Berg Karlsen Advokatsekretær line.karlsen@nho.no NHOs advokattjenester
line.karlsen@nho.no
23088324
92690166
Linn Alicia Slora Kristiansen Rådgiver lask@nho.no NHO Innlandet
lask@nho.no
41231669
  1. 1
  2. 2
>