Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Anders Nordvoll Investeringsdirektør Anders.Nordvoll@nho.no Økonomi
Benedicte Staalesen Nilsen Politisk rådgiver benedicte.s.nilsen@nho.no Myndighetskontakt
Carina Normann Praktikant carina.normann@nho.no Kompetanse og innovasjon
Gunnar Nilssen Spesialrådgiver gunnar.nilssen@nho.no NHO Arktis
Helene Marie Naper Advokat helene.naper@nho.no NHO Vestfold og Telemark
Hildegunn Ytrearne Nygård Advokat hildegunn.ytrearne.nygaard@nho.no NHO Vestlandet
Kurt Nilssen Prosjektleder Kurt.Nilssen@nho.no Næringsutvikling i sør
Mona Sandmo Nilsen Rådgiver msn@nho.no NHO Vestlandet
msn@nho.no
92834224
Nicolai Heyerdahl Kommunikasjonssjef nicolai.heyerdahl@nho.no Kommunikasjon
Nina Melsom Direktør Nina.Melsom@nho.no Arbeidsliv
Nina Solli Regiondirektør Nina.Solli@nho.no NHO Oslo og Akershus
Nina C. Tennebekk Advokat nina.tennebekk@nho.no NHO Vestlandet
Rolf Andreas Negård Forhandlingsdirektør rolf.negard@nho.no Lønn og tariff