Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Anders Nordvoll Investeringsdirektør Anders.Nordvoll@nho.no Finans og økonomi
Anders.Nordvoll@nho.no
23088266
97509243
Benedicte Staalesen Nilsen Politisk rådgiver benedicte.s.nilsen@nho.no Myndighetskontakt
Carina Normann Praktikant carina.normann@nho.no Kompetanse og innovasjon
Gunnar Nilssen Spesialrådgiver gunnar.nilssen@nho.no NHO Arktis
gunnar.nilssen@nho.no
91332099
91332099
Helene Marie Naper Advokat helene.naper@nho.no NHO Telemark
helene.naper@nho.no
41034734
41034734
Hildegunn Ytrearne Nygård Advokat hildegunn.ytrearne.nygaard@nho.no NHO Vestlandet
Kurt Nilssen Prosjektleder Kurt.Nilssen@nho.no Næringsutvikling i sør
Kurt.Nilssen@nho.no
91368685
91368685
Mona Sandmo Nilsen Rådgiver msn@nho.no NHO Vestlandet
msn@nho.no
92834224
Nicolai Heyerdahl Desksjef nicolai.heyerdahl@nho.no Kommunikasjon
nicolai.heyerdahl@nho.no
23088331
93468602
Nikolai Boye Regiondirektør nikolai.boye@nho.no NHO Telemark
nikolai.boye@nho.no
90968986
90968986
Nina Melsom Direktør Nina.Melsom@nho.no Arbeidsliv
Nina.Melsom@nho.no
23088395
97540917
Nina Solli Regiondirektør Nina.Solli@nho.no NHO Oslo og Akershus
Nina.Solli@nho.no
97662773
97662773
Nina C. Tennebekk Advokat nina.tennebekk@nho.no NHO Vestlandet
Rolf Andreas Negård Forhandlingsdirektør rolf.negard@nho.no Lønn og tariff
rolf.negard@nho.no
23088230
90146529
Tuva Gaarder Nordlie Kommunikasjonsrådgiver tuva.gaarder.nordlie@nho.no Kommunikasjon
tuva.gaarder.nordlie@nho.no
93668715
93668715