Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Anders Paulsen Seniorrådgiver anders.paulsen@nho.no NHO Nordland
Andreas Pihlstrøm Advokat andreas.pihlstrom@nho.no Næringsjus
andreas.pihlstrom@nho.no
23088140
92818332
Hege Pflug Rådgiver hege.pflug@nho.no NHO Vestfold og Telemark
Per Anker-Nilssen Seniorrådgiver per.anker-nilssen@nho.no Næringspolitisk avdeling
per.anker-nilssen@nho.no
23088338
91778420
Per Harbø Programleder Nasjonalt program for leverandørutvikling per.harbo@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
per.harbo@nho.no
23088240
95943322
Per Steinar Jensen Konsulent per.s.jensen@nho.no Region
per.s.jensen@nho.no
91339119
91339119
Per Øyvind Langeland Avdelingsdirektør per.langeland@nho.no Næringspolitisk avdeling
per.langeland@nho.no
23088155
99792282
Peter Markovski Kommunikasjonsdirektør peter.markovski@nho.no Kommunikasjon
Petter T. Solbu Skatteøkonom petter.solbu@nho.no Samfunnsøkonomi
Pia Skare Rønnevik Seniorrådgiver pia.skare.ronnevik@nho.no Lønn og tariff
Pål Bakke Seniorrådgiver paal.bakke@nho.no NHO Møre og Romsdal
Svein Pedersen Advokat svein.pedersen@nho.no NHO Rogaland
svein.pedersen@nho.no
90862580
90862580