Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Aleksander Rød Advokat aleksander.rod@nho.no NHOs advokattjenester
aleksander.rod@nho.no
23088368
98636928
Emmelie Odberg Rosengren Seniorrådgiver emmelie.odberg.rosengren@nho.no NHO Brussel
Hanne Hægh Ryste Seniorrådgiver hanne.haegh.ryste@nho.no NHO Møre og Romsdal
hanne.haegh.ryste@nho.no
70101402
92256717
Hilde Mari Rønneberg Rådgiver hilde.ronneberg@nho.no Event
hilde.ronneberg@nho.no
23088131
90751903
Jan Håvard Ryen Prosjektrådgiver jan.havard.ryen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Magnus Ruderaas Rådgiver magnus.ruderaas@nho.no Næringsutvikling i sør
magnus.ruderaas@nho.no
92842826
92842826
Pia Skare Rønnevik Seniorrådgiver pia.skare.ronnevik@nho.no Lønn og tariff
Ragnhild Aadland Høen Digital kommunikasjonsrådgiver ragnhild.aadland.hoen@nho.no Kommunikasjon
Rasmus Eiternes Guldvik Seniorrådgiver rasmus.eiternes.guldvik@nho.no Arbeidsliv
rasmus.eiternes.guldvik@nho.no
23088132
99273005
Riche Vestby Prosjektleder riche.vestby@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Roald Gulbrandsen Regiondirektør roald.gulbrandsen@nho.no NHO Østfold
Rolf Andreas Negård Forhandlingsdirektør rolf.negard@nho.no Lønn og tariff
rolf.negard@nho.no
23088230
90146529
Rouzbeh Rasai Seniorrådgiver rouzbeh.rasai@nox-fondet.no Næringslivets NOx-fond
Rune Foshaug Avdelingsdirektør Rune.Foshaug@nho.no Kompetanse og innovasjon
Silje Luzia Rødeseike Rådgiver silje.rodeseike@nho.no NHO Sogn og Fjordane
  1. 1
  2. 2
>