Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Maria Einersen Student maria.einersen@nho.no Kommunikasjon
Marianne Morkemo Advokatsekretær marianne.morkemo@nho.no NHOs advokattjenester
Marius Alexander Saasen Strand Senior kommunikasjonsrådgiver marius.strand@nho.no Kommunikasjon
marius.strand@nho.no
23088385
93046932
Mathea Fjukstad Hansen Programrådgiver mathea.fjukstad.hansen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Mavis Bhehane Bordvik Seniorrådgiver mavis.bordvik@nho.no Næringsutvikling i sør
Metock Ya Lærling metock.ya@nho.no Marked og Event
metock.ya@nho.no
40081407
Mona Haug Medhus Seniorrådgiver mona.h.medhus@nho.no Lønn og tariff
mona.h.medhus@nho.no
23088192
41248899
Mona Sandmo Nilsen Rådgiver msn@nho.no NHO Vestlandet
msn@nho.no
92834224
Målfrid Baik Regiondirektør malfrid.baik@nho.no NHO Arktis
Nicolai Heyerdahl Desksjef nicolai.heyerdahl@nho.no Kommunikasjon
nicolai.heyerdahl@nho.no
23088331
93468602
Nikolai Boye Regiondirektør nikolai.boye@nho.no NHO Telemark
nikolai.boye@nho.no
90968986
90968986
Nina Melsom Direktør Nina.Melsom@nho.no Arbeidsliv
Nina.Melsom@nho.no
23088395
97540917
Nina Solli Regiondirektør Nina.Solli@nho.no NHO Oslo og Akershus
Nina.Solli@nho.no
97662773
97662773
Nina C. Tennebekk Advokat nina.tennebekk@nho.no NHO Vestlandet
Ole Erik Almlid Viseadministrerende direktør ole.erik.almlid@nho.no Politikk og kommunikasjon
< 1
...
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12
...
15 >