Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Maj Hines Advokat maj.hines@nho.no Samfunnsøkonomi
maj.hines@nho.no
97085696
Marcus Røstgård HR- og administrasjonsassistent marcus.rostgard@nho.no Organisasjon og BHT
Margrethe Gjessing Seniorrådgiver margrethe.gjessing@nho.no NHO Buskerud
Margrethe Meder Avdelingsdirektør/Advokat (H) margrethe.meder@nho.no NHOs advokattjenester
Maria Dahlstrøm Økonomidirektør maria.dahlstrom@nho.no Økonomi
Marianne Morkemo Advokatsekretær marianne.morkemo@nho.no NHOs advokattjenester
Marit Heimdal Seniorrådgiver marit.heimdal@nho.no Lønn og tariff
Marius Alexander Saasen Strand Senior kommunikasjonsrådgiver marius.strand@nho.no Kommunikasjon
Martin Hernandez Konsulent martin.hernandez@nho.no Medlemssenteret
Mathea Fjukstad Hansen Programrådgiver mathea.fjukstad.hansen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Mavis Bhehane Bordvik Seniorrådgiver mavis.bordvik@nho.no Næringsutvikling i sør
Metock Ya Grafisk designer metock.ya@nho.no Marked og Event
metock.ya@nho.no
40081407
Mona Haug Medhus Seniorrådgiver mona.h.medhus@nho.no Lønn og tariff
Mona Sandmo Nilsen Rådgiver msn@nho.no NHO Vestlandet
msn@nho.no
92834224
Målfrid Baik Regiondirektør malfrid.baik@nho.no NHO Arktis
< 1
...
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12
...
16 >