Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Bård Ola Tjønneland Samfunnsøkonom bard.ola.tjonneland@nho.no Samfunnsøkonomi
Carina Normann Praktikant carina.normann@nho.no Kompetanse og innovasjon
Casper Lehland Digital kommunikasjonsrådgiver casper.lehland@nho.no Kommunikasjon
Cathrine Gundrosen CRM-rådgiver cathrine.gundrosen@nho.no Marked og Event
Cathrine Opstad Sunde Advokat cathrine.sunde@nho.no Arbeidsliv
Cathrin Helland Solhaug Avdelingsdirektør cathrin.helland.solhaug@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
Cecilie Møller Endresen Seniorrådgiver cecilie.m.endresen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Charlotte Lindquister Prosjektleder politikk og kommunikasjon charlotte.lindquister@nho.no NHO Arktis
Charlotte Sørås Rådgiver charlotte.soraas@nho.no NHO Rogaland
Christian Chramer Direktør christian.chramer@nho.no Medlem og region
Christoffer Sahl Seniorrådgiver christoffer.sahl@nho.no Næringspolitisk avdeling
Edvin Nordheim Edvardsen Praktikant edvin.nordheim.edvardsen@nho.no NHO Brussel
Eirik Hognestad Advokat eirik.hognestad@nho.no NHOs advokattjenester
Eli Boran Seniorrådgiver eli.boran@nho.no NHO Oslo og Akershus
eli.boran@nho.no
97158784
Elin Kaafjeld Seniorrådgiver Elin.Kaafjeld@nho.no NHO Buskerud
<
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
...
  1. 10
16 >