Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Casper Lehland Prosjektmedarbeider casper.lehland@nho.no Kommunikasjon
casper.lehland@nho.no
90761844
90761844
Cathrine Gundrosen CRM-rådgiver cathrine.gundrosen@nho.no Marked og Event
cathrine.gundrosen@nho.no
23088308
93428799
Cathrine Opstad Sunde Advokat cathrine.sunde@nho.no Arbeidsliv
cathrine.sunde@nho.no
23088336
91369161
Cathrin Helland Solhaug Avdelingsdirektør cathrin.helland.solhaug@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
cathrin.helland.solhaug@nho.no
23088128
97670776
Cecilie Møller Endresen Seniorrådgiver cecilie.m.endresen@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
cecilie.m.endresen@nho.no
99702688
99702688
Charlotte Lindquister Prosjektleder politikk og kommunikasjon charlotte.lindquister@nho.no NHO Arktis
Charlotte Sørås Rådgiver charlotte.soraas@nho.no NHO Rogaland
Christian Chramer Direktør christian.chramer@nho.no Medlem og region
Christoffer Sahl Seniorrådgiver christoffer.sahl@nho.no Næringspolitisk avdeling
Eirik Hognestad Advokat eirik.hognestad@nho.no NHOs advokattjenester
Eli Boran Seniorrådgiver eli.boran@nho.no NHO Oslo og Akershus
eli.boran@nho.no
97158784
97158784
Elin Kaafjeld Seniorrådgiver Elin.Kaafjeld@nho.no NHO Buskerud
Elin Ous Rådgiver elin.ous@nho.no NHO Møre og Romsdal
elin.ous@nho.no
70101412
91595650
Elisabeth Svendsen Leder Medlemssenteret elisabeth.svendsen@nho.no Medlemssenteret
Elisabeth Lea Strøm Advokat Elisabeth.Lea.Strom@nho.no Lønn og tariff
Elisabeth.Lea.Strom@nho.no
23088275
97661169
<
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
...
  1. 10
15 >