Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Hanne Hægh Ryste Seniorrådgiver hanne.haegh.ryste@nho.no NHO Møre og Romsdal
hanne.haegh.ryste@nho.no
70101402
92256717
Hans Kristian Gjerde Advokat hans.kristian.gjerde@nho.no NHO Trøndelag
Harald Aas Prosjektleder harald.aas@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Harald Sørbo Kommersiell direktør harald.sorbo@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
harald.sorbo@nho.no
23088414
94515115
Hedda Weston hedda.weston@nho.no NHO Eiendom AS
Hege Saastad Haugan Stabssjef hege.saastad@nho.no Arbeidsliv
hege.saastad@nho.no
23088187
93058117
Heidi Skorpen Rådgiver heidi.skorpen@nho.no NHO Sogn og Fjordane
heidi.skorpen@nho.no
97103276
97103276
Helene Johnsen Markedssjef helene.johnsen@nho.no Marked og Event
Helene Marie Naper Advokat helene.naper@nho.no NHO Telemark
helene.naper@nho.no
41034734
41034734
Henrik Hummel Salgssjef henrik.hummel@nho.no Salg
Henrik Munthe Forhandler/Advokat henrik.munthe@nho.no Internasjonal avdeling
henrik.munthe@nho.no
23088249
95261914
Hilde Sætertrø Prosjektleder hilde.satertro@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Hildegunn Ytrearne Nygård Advokat hildegunn.ytrearne.nygaard@nho.no NHO Vestlandet
Hilde Karoline Midsem Seniorrådgiver hilde.karoline.midsem@nho.no Samfunnsøkonomi
Hilde Mari Rønneberg Rådgiver hilde.ronneberg@nho.no Event
hilde.ronneberg@nho.no
23088131
90751903
< 1
...
  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
...
  1. 10
15 >