Ansatte og arbeidsområder

Navn Ansatt Tittel E-post Avdeling
Gjermund Løyning Avdelingsdirektør gjermund.loyning@nho.no Myndighetskontakt
gjermund.loyning@nho.no
23088353
95021747
Grete Karin Berg Fungerende regiondirektør Grete.k.Berg@nho.no NHO Buskerud
Grete.k.Berg@nho.no
23088306
92604380
Gro Øien Advokat/forhandler gro.oien@nho.no Lønn og tariff
gro.oien@nho.no
99791348
Gunnar Nilssen Spesialrådgiver gunnar.nilssen@nho.no NHO Arktis
gunnar.nilssen@nho.no
91332099
91332099
Gunnar Øye Controller Gunnar.Oye@nho.no Finans og økonomi
Gunnar.Oye@nho.no
23088357
90885659
Gørill Horrigmoe Prosjektleder gorill.horrigmoe@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
gorill.horrigmoe@nho.no
90672754
90672754
Halvor E. Sigurdsen Fagleder næringsjus hes@nho.no Næringsjus
hes@nho.no
23088316
93063694
Hanne Falstad Seniorrådgiver hanne.falstad@nho.no NHO Trøndelag
hanne.falstad@nho.no
93040017
93040017
Hanne Hægh Ryste Seniorrådgiver hanne.haegh.ryste@nho.no NHO Møre og Romsdal
hanne.haegh.ryste@nho.no
70101402
92256717
Harald Aas Prosjektleder harald.aas@nho.no Nasjonalt program leverandørutvikling
Harald Sørbo Kommersiell direktør harald.sorbo@nho.no Prosjektenhet Innovasjon og utvikling
harald.sorbo@nho.no
23088414
94515115
Hege Saastad Haugan Stabssjef hege.saastad@nho.no Arbeidsliv
hege.saastad@nho.no
23088187
93058117
Heidi Skorpen Rådgiver heidi.skorpen@nho.no NHO Vestlandet
heidi.skorpen@nho.no
97103276
97103276
Heike Kristine Bentsen Advokat heike.kristine.bentsen@nho.no NHOs advokattjenester
heike.kristine.bentsen@nho.no
23088643
99246145
Helene Johnsen Avdelingsdirektør helene.johnsen@nho.no Marked og Event
< 1
...
  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
...
  1. 10
15 >