Aktuelt

Arrangementer

  1. 07 jun
    NHO-Kurs: Konflikthåndtering

    Clarion Hotel Admiral, Bergen

    Meld deg på

  2. 13 jun
    Renholdskonferansen 2018

    Amalise Skram VGS

    Meld deg på

Kontakt

Tom Knudsen

Regiondirektør

NHO Vestlandet

Tom.Knudsen@nho.no
Mobil
90830688
Ann-Kristin Kristoffersen

Rådgiver

NHO Vestlandet

ann-kristin.kristoffersen@nho.no
Mobil
97172423
Mona Sandmo Nilsen

Rådgiver

NHO Vestlandet

msn@nho.no
Mobil
92834224
Nina C. Tennebekk

Advokat

NHO Vestlandet

nina.tennebekk@nho.no
Mobil
92837402
Hildegunn Ytrearne Nygård

Advokat

NHO Vestlandet

hildegunn.ytrearne.nygaard@nho.no
Mobil
92440512
Silje Luzia Rødeseike

Rådgiver

NHO Vestlandet

silje.rodeseike@nho.no
Mobil
92839839
Ingrid Bertelsen

Rådgiver

NHO Vestlandet

ingrid.bertelsen@nho.no
Mobil
93098207
Heidi Skorpen

Rådgiver

NHO Vestlandet

heidi.skorpen@nho.no
Mobil
97103276
Wenche Salthella

Bransjesjef

NHO Vestlandet

wenche.salthella@nho.no
Mobil
92260009
Tore Andre Sines

Prosjektleder Nasjonalt program for leverandørutvikling

Nasjonalt program leverandørutvikling

tore.andre.sines@nho.no
Mobil
91575450