Kontakt oss

NHO Vestlandet

NHO Vestlandet er NHO sitt regionale servicekontor for Hordaland og Sogn og Fjordane, med kontor i Bergen og i Florø

Besøksadresse

Veiten 3
5807 BERGEN

Strandgata 15
FLORØ

Henvendelser

Telefon: 55 23 98 00
Telefaks: 55 23 98 01

Postadresse

Postboks 694 Sentrum
5807 BERGEN

Kart

Ansatte

Styret Vestlandet

Bjarte J. Hordnes

Styreleder

Adm. direktør

Bodoni AS

bjarte@bodoni.no
Telefon
98 23 31 77
Hanne Husebø Kristensen

Nestleder

Daglig leder

Flora Dyreklinikk

hehkristensen@gmail.com
Telefon
92086564
Kurt Andreassen

Styremedlem

Adm. dir

Coast Center Base

kra@coastcenterbase.no
Telefon
97701322
Olav Svendsen

Styremedlem

Konsernsjef

Bremnes Seashore

olav@seashore.no
Telefon
91 14 21 80
Bente Valland

Styremedlem

Personalsjef

Rema Distribusjon AS

bente.valland@rema.no
Telefon
55394700
Knut Arild Flatjord

Styremedlem

Daglig leder

GK Inneklima AS

knut-arild.flatjord@gk.no
Telefon
90267112
Ove Kjøllesdal

Styremedlem

Daglig leder

Eid Elektro

ove@eidelektro.no
Telefon
91129572
Siri Dalehaug

Styremedlem

Manager

Skjolden Hotel AS

siri@skjoldenhotel.no
Telefon
41690827

Varamedlemmer

Aina Berg

Varamedlem

Adm. Dir

Uni Research AS

aina.berg@uni.no
Telefon
41667025
Marita Sylvi Lindvik

Varamedlem

Visit Nordfjord AS

marita@nordfjord.no
Telefon
48148699
Olav Lægreid

Varamedlem

Daglig leder

Spilde Entreprenør AS

olav@spilde.no
Telefon
41630292
Merete Lunde

Styremedlem

Vestlandsforsking AS

ml@vestforsk.no
Telefon
99 60 76 78
Roger Harkestad

Styremedlem

Konsernsjef

Tide Buss AS

roger.harkestad@tide.no
Inghild Lysne Sanden

Varamedlem

Fabrikksjef

Nortura SA

inghild.lysne.sanden@nortura.no