Aktuelt

Nå bør du som arbeidsgiver forberede deg på den nye a-ordningen – innrapporteringen om ansatte og deres inntekt til Skatteetaten, NAV og SSB. Den kommer 1. januar 2015.
Ny rapportering om ansatte
A-ORDNINGEN - 10. oktober 2014

Nå bør du som arbeidsgiver forberede deg på den nye a-ordningen – innrapporteringen om ansatte og deres inntekt til Skatteetaten, NAV og SSB. Den kommer 1. januar 2015.

Kontakt

Målfrid Baik

Regiondirektør

NHO Arktis

malfrid.baik@nho.no
Mobil
99259458
Vibeke Tannvik

Rådgiver

NHO Arktis

vibeke.tannvik@nho.no
Mobil
95077221
Juha Seppola

Advokat

NHO Arktis

juha.seppola@nho.no
Mobil
90851181
Ellen Klaussen

Sekretær

NHO Arktis

ellen.klaussen@nho.no
Mobil
97766263
Gunnar Nilssen

Spesialrådgiver

NHO Arktis

gunnar.nilssen@nho.no
Telefon
91332099
Charlotte Lindquister

Prosjektleder politikk og kommunikasjon

NHO Troms og Svalbard

charlotte.lindquister@nho.no
Mobil
92212830
Siren Storli

Seniorrådgiver

NHO Arktis

siren.storli@nho.no
Telefon
90944127