Kontakt oss

Besøksadresse

Klosterøya
Direktør Smidtsgate 3,
3732 Skien og 
Åslyveien 19,
3170 Sem i Tønsberg

Henvendelser

Telefon: 23 08 80 00
Ta gjerne direkte kontakt med den enkelte medarbeider. Se liste over ansatte under.

Postadresse

Direktør Smidthsgate 3, 
3732 Skien

Kart

Ansatte

Styret

NHO Vestfold og Telemark styre fra 1. januar 2018
Knut Barland

Styreleder

Adm. direktør

Skagerak Energi AS

Knut.Barland@skagerakenergi.no
Telefon
911 130418
Lars Fredrik Bakke

Nestleder

Excecutive Vice President

Wood Group Mustang Norway AS

mailto:lars.fredrik.bakke@woodgroup.no
Telefon
95 25 82 90
Ellen Dahler Tuset

Styremedlem

Adm. dir.

Kongsberg Norspace

ellen.tuset@norspace.no
Telefon
97 58 41 50
Stig Lindahl

Styremedlem

Finanssjef

Torp Sandefjord Lufthavn

stig.lindahl@torp.no
Telefon
97 18 66 01
Roy Holt

Styremedlem

Daglig leder

Vestfold Kobber og Blikk

roy@vkb.no
Telefon
98 26 01 30
Ellen Flø Skagen

Styremedlem

Informasjonssjef

Nortura

ellen.flo.skagen@nortura.no
Telefon
92 81 02 88
Britt Røed Lohne

Styremedlem

Daglig leder

WK Entreprenør

britt@wke.no
Telefon
99 45 45 00
Merethe Olsen

Styremedlem

Plan- og markedssjef

Telemark Bilruter

merethe.olsen@telemarkbil.no
Telefon
918 96137
Ingeborg Lindheim

Styremedlem

Daglig leder

Lindheim Ølkompani

post@olkompani.no
Telefon
911 45980
David Verdu

Styremedlem

Direktør

Elkem Solar AS

david.verdu@elkem.no
Telefon
993 62605
Geir Helge Espedalen

Styremedlem

Daglig leder

Dyrsku'n Arrangement AS

geir.helge@dyrskun.no
Telefon
906 51011