Kontakt oss

Besøksadresse

Ås kontorsenter
Åslyveien 19
SEM

Henvendelser

Telefon: 23 08 80 00
Ta gjerne direkte kontakt med den enkelte medarbeider. Se liste over ansatte under.

Postadresse

Ås kontorsenter
Åslyveien 19
3170 SEM

Kart

Ansatte

Styret

NHO Vestfolds styre etter årsmøtet 2016
Lars Fredrik Bakke

Styreleder

Excecutive Vice President

Wood Group Mustang Norway AS

lars.fredrik.bakke@woodgroup.no
Telefon
95 25 82 90
Britt Røed Lohne

Nestleder

Daglig leder

WK Entreprenør

britt@wke.no
Telefon
99 45 45 00
Ellen Dahler Tuset

Styremedlem

Adm. dir.

Kongsberg Norspace

ellen.tuset@norspace.no
Telefon
97 58 41 50
Steven Foss

Styremedlem

Daglig leder

Fosstech AS

steven.foss@fosstech.no
Telefon
92 20 16 08
Stig Lindahl

Styremedlem

Finanssjef

Torp Sandefjord Lufthavn

stig.lindahl@torp.no
Telefon
97 18 66 01
Roy Holt

Styremedlem

Daglig leder

Vestfold Kobber og Blikk

roy@vkb.no
Telefon
98 26 01 30
Ellen Flø Skagen

Styremedlem

Informasjonssjef

Nortura

ellen.flo.skagen@nortura.no
Telefon
92 81 02 88
Gro Merethe Rørvig

Styremedlem

Daglig leder

JobbIntro

Gro.Merethe.Rorvig@jobbintro.no
Telefon
93 00 91 09
Børre Tommy Jacobsen

Styremedlem

Daglig leder

RS Sjøredningsskolen

borre.jacobsen@rs.no
Telefon
41 44 59 05
Sverre Knudsen

Styremedlem

Kommunikasjonsdirektør

Jotun AS

sverre.knudsen@jotun.no
Telefon
90 63 20 35