NHO

Innhold

Styret i NHO Agder 2019-2020

Styret i NHO Agder er utgått fra regionens medlemsbedrifter. Her finner du kontaktinformasjon til dem.

Jan Sigurd Otterlei

Styreleder
Investor
Kristiansands Skruefabrik og Mek. Verksted AS
E-post: : jsigurdo@online.no
Telefon: : 90 10 11 63

Sidsel Pettersen

Nestleder
Daglig leder og partner
Innoventi AS
E-post: : sidsel@innoventi.no
Telefon: : 91 35 10 71

Kristin Berthelsen

Styremedlem
Partner
Activepeople AS
E-post: kristin@activepeople.no
Telefon: 91 89 43 05

Håvard Solum

Styremedlem
Hotelldirektør
Scandic Kristiansand Bystranda
E-post: : Havard.solum@scandichotels.com
Telefon: : 41 55 06 46

Merethe Nøsted von Zernichow

Styremedlem
Administrerende direktør
Nøsted & 
E-post: merethe@nosted.com
Telefon: 91 11 20 65

Heine Østby

Styremedlem
Daglig leder
3B Fibreglass AS
E-post: heine.ostby@3b-fibreglass.com
Telefon: 47 24 26 06

 

Varamedlemmer:

Richard Strømme 

Varamedlem
Daglig leder
Kaspar Strømme AS
E-post: richard.stromme@kaspar-stromme.no
Telefon: 99 21 03 00

Ann-Kari Heier

Varamedlem
Director Mooring and Loading Solutions
MacGregor
E-post: ann-kari.heier@macgregor.com
Telefon: 91 82 72 86

Tom Cantero

Varamedlem
Managing Director
Air Products AS
E-post: cantert@airproducts.com
Telefon: 41 51 42 66

Rolf Myrvold

Varamedlem
Innovasjon- og utviklingsdirektør
GE Healthcare
E-post: rolf.myrvold@ge.com
Telefon: 94 86 89 75