NHO

Innhold

Styret i NHO Agder 2020-2021

Styret i NHO Agder er utgått fra regionens medlemsbedrifter. Her finner du kontaktinformasjon til dem.

Steffen Syvertsen

Styreleder
Konsernsjef
Agder Energi
E-post: stesyv@ae.no
Telefon: : 909 28 415

Sidsel Pettersen

Nestleder
Daglig leder og partner
Innoventi AS
E-post: sidsel@innoventi.no
Telefon: 91 35 10 71

Kristin Berthelsen

Styremedlem
Partner
Activepeople AS
E-post: kristin@activepeople.no
Telefon: 91 89 43 05

Håvard Solum

Styremedlem
Hotelldirektør
Scandic Kristiansand Bystranda
E-post: Havard.solum@scandichotels.com
Telefon: 41 55 06 46

Merethe Nøsted von Zernichow

Styremedlem
Administrerende direktør
Nøsted & 
E-post: merethe@nosted.com
Telefon: 91 11 20 65

Ann-Kari Heier

Styremedlem
Chief Operating Officer
Telenor Maritime
E-post: ann-kari.heier@macgregor.com
Telefon: 91 82 72 86

 

Varamedlemmer:

Richard Strømme 

Varamedlem
Daglig leder
Kaspar Strømme AS
E-post: richard.stromme@kaspar-stromme.no
Telefon: 99 21 03 00

Høye Høyesen

Varamedlem
CEO
GCE Node
E-post: hoye@gcenode.no
Telefon: 90 76 10 98

Tara Lyche

Varamedlem
Daglig leder
Lucky Frisør
E-post: tara@luckyfrisor.no
Telefon: 90 59 92 71

Hilde Brunvand Nordvik

Varamedlem
Fabrikkdirektør
Hennig-Olsen Is
E-post: hilde.nordvik@hennig-olsen.no
Telefon: 92 01 08 44

Få de siste nyhetene fra NHO

Få de siste nyhetene fra NHO

Avmeldingen er mottatt!

Meld deg på ett oppsummert nyhetsbrev:

 

Meld deg på 1 nyhetsbrev: