NHO

Innhold

Styret i NHO Vestfold og Telemark 2020 - 2021

Lars Fredrik Bakke
Styreleder
Excecutive Vice President
Wood Group Mustang Norway AS
E-post: lars.fredrik.bakke@woodgroup.no
Telefon: 95 25 82 90

Olav Veum
Nestleder
Styreleder i AT Skog
E-post: olav.veum@silvaconsult.no 
Telefon: 901 38 998

Stig Lindahl
Styremedlem
Økonomisjef
Torp Sandefjord Lufthavn
E-post: stig.lindahl@torp.no
Telefon: 97 18 66 01

Ellen Flø Skagen
Styremedlem
Konserndirektør kommunikasjon, bærekraft og samfunn
Nortura
E-post: ellen.flo.skagen@nortura.no
Telefon: 92 81 02 88

Merethe Olsen
Styremedlem
Adm. direktør
NOR-WAY Bussekspress
E-post: merethe@nor-way.no
Telefon: 993 62605

David Verdu
Styremedlem
Direktør
Rec Group
E-post: david.verdu@recgroup.no
Telefon: 993 62605

Geir Helge Espedalen
Styremedlem
Daglig leder
Dyrsku'n Arrangement AS
E-post: geir.helge@dyrskun.no
Telefon: 906 51011

Jorunn Ekornåsvåg
Styremedlem
Regiondirektør Regions SørØst
Manpower
E-post: jorunn.ekornasvag@manpower.no
Telefon: 916 34716

Ingelise Schliekelmann
Adm. direktør
K2 Kompetanse
E-post: Ingelise.schliekelmann@k2kompetanse.no
Telefon: 959 02 393

Elin Tufte Johansen
HR-sjef 
R8
E-post: elin.tufte.johansen@r8group.no
Telefon: 414 25 224

Få de siste nyhetene fra NHO

Få de siste nyhetene fra NHO

Avmeldingen er mottatt!

Meld deg på ett oppsummert nyhetsbrev:

 

Meld deg på 1 nyhetsbrev: