Aktuelt

Registrer digital adresse i Altinn!
20. september 2017

Stadig oftere sender det offentlige meldinger, vedtak og lignende digitalt til bedrifter. Registrerer du en digital adresse i Altinn, får du egne varsler om henvendelser fra forvaltningen.

Arrangementer

  1. 25 sep
    HMS-grunnkurs

    Falck Nutec Bergen, Gravdalsveien 255, Laksevåg

    Meld deg på

  2. 25 sep
    Kurs: Slik når du dine kunder gjennom digital kommunikasjon

    Clarion Hotel Admiral, C. Sundts gate 9, Bergen.

    Meld deg på

  3. 17 okt
    Sammen om seriøst arbeidsliv

    Scandic Hotel Ørnen

    Meld deg på

Kontakt

Tom Knudsen

Regiondirektør

NHO Vestlandet

Tom.Knudsen@nho.no
Mobil
90830688
Ann-Kristin Kristoffersen

Rådgiver

NHO Vestlandet

ann-kristin.kristoffersen@nho.no
Mobil
97172423
Mona Sandmo Nilsen

Rådgiver

NHO Vestlandet

msn@nho.no
Mobil
92834224
Nina C. Tennebekk

Advokat

NHO Vestlandet

nina.tennebekk@nho.no
Mobil
92837402
Hildegunn Ytrearne Nygård

Advokat

NHO Vestlandet

hildegunn.ytrearne.nygaard@nho.no
Mobil
92440512
Wenche Salthella

Bransjesjef

NHO Vestlandet

wenche.salthella@nho.no
Mobil
92260009
Tore Andre Sines

Prosjektleder Nasjonalt program for leverandørutvikling

Nasjonalt program leverandørutvikling

tore.andre.sines@nho.no
Telefon
91575450
Silje Luzia Rødeseike

Rådgiver

NHO Vestlandet

silje.rodeseike@nho.no
Mobil
92839839
Heidi Skorpen

Rådgiver

NHO Vestlandet

heidi.skorpen@nho.no
Telefon
97103276
Ingrid Bertelsen

Rådgiver

NHO Vestlandet

ingrid.bertelsen@nho.no
Telefon
93098207