NHO

Innhold

Styret i NHO Rogaland

Eimund Nygaard
Styreleder
Adm. direktør
LYSE AS
E-post: eimund.nygaard@lyse.no
Telefon: 475 06 246

Hege Skogland Mokleiv
Nestleder
Daglig leder
Permanor AS
E-post: hege@permanor.no
Telefon: 908 86 881

Karoline Myklebust Linde
Styremedlem
Daglig leder
Laerdal Global Health AS
E-post: Karoline.Myklebust.Linde@laerdal.com
Telefon:

Arne Vervik
Styremedlem
Daglig leder
IKM
E-post: Arne.Vervik@IKM.no  
Telefon: +47 951 77 755

Astrid Huglen
Styremedlem
VP Improvement & Integration
Vår Energi AS
E-post: astrid.huglen@varenergi.no
Telefon: 993 72 998

Per Inge Ree
Styremedlem
Daglig leder
Byggelaget Time AS
E-post: per.inge@byggelaget.no
Telefon: 934 48 151

Heidi Wulff Heimark
Styremedlem
Daglig leder
Bristow Norway AS
E-post: heidi.heimark@bristowgroup.com
Telefon: 909 82 212

Astrid Huglen
Styremedlem
VP Improvement & Integration
Vår Energi AS
E-post: astrid.huglen@varenergi.no
Telefon: 993 72 998

Reidar Westre
Styremedlem
Adm.direktør
Caiano Hotelldrift
E-post: reidar.westre@hotelmaritim.no
Telefon: 906 51 151

Per Harald Vabø
Styremedlem
Adm. direktør
Felleskjøpet Rogaland Agder SA
E-post: per.h.vabo@fkra.no
Telefon: 908 29 444

Lars Terje Skjæveland
Styremedlem
Daglig leder
Modern Design AS
E-post: larsterje@moderndesign.no
Telefon: 482 01 053 

Få de siste nyhetene fra NHO

Få de siste nyhetene fra NHO

Avmeldingen er mottatt!

Meld deg på ett oppsummert nyhetsbrev:

 

Meld deg på 1 nyhetsbrev: