Lønnsoppgjøret: Slik kontakter du din landsforening

Nyhet

Publisert

Her er kontaktinformasjon til samtlige landsforeninger i NHO. Har du spørsmål om lønnsoppgjøret, ta kontakt med din landsforening.

Norsk Industri:

Advokatvakt: 23 08 88 88. advokat@norskindustri.no
Advokat Tore Sellæg: 911 61 644
Advokat Vibeke Lærum: 930 03 884
Advokat Hans-Martin Møllhausen: 918 88 207
Advokat Preben West Christensen: 957 57 686
Advokat Sunniva Berntsen: 916 79 525
Advokat Terje Hovet: 951 40 860
Advokat Birgitte Stenberg Kravik: 915 60 964 

 

NHO Service og Handel:

Tarifftelefon: 91 71 02 13

 

NHO Mat og Drikke:

Vakttelefon lønnsoppgjøret: 23 08 86 99 
Epost: advokat@nhomd.no
Jørgen Wille: 952 32 269

 

Energi Norge:

Direktør arbeidsliv Ståle Borgersen: 91 31 75 15
HMS-rådgiver Kristin Reitan: 920 80 828 

 

Byggenæringens landsforening (BNL):

Advokat og HMS-ansvarlig Thorkil Aschehoug: 90809877 thorkil.aschehoug@bnl.no
Advokat Eirik Utstumo: 906 05 597 eirik.utstumo@bnl.no

 

NHO Reiseliv:

Elisabeth Kloster: elisabeth.kloster@nhoreiseliv.no  93014594
Magne Kristensen: magne.kristensen@nhoreiseliv.no  93014592
Helen Remman: helen.remman@nhoreiseliv.no  41209886

 

Abelia:

Direktør arbeidsrett Birgit Abrahamsen: 480 30 265 birgit.abrahamsen@abelia.no
Advokatvakten i Abelia: 23 08 80 75

 

Norsk olje og gass:

Kolbjørn Andreassen: 952 82 808
Advokat Hanne Bore: 971 97 209
Advokat Hilde Marie Martinsen: 988 42 589 

 

Nelfo:

Direktør arbeidsliv, advokat Cathrine Aspestrand: 934 16 050
Advokat Joachim Berge-Bang: 922 85 084
Fagsjef Ingar Tukun: 915 96 204
Daglig leder Heisbedriftene, Ben Gjerland: 917 46 886

 

NHO Transport:

Advokat Johannes Straume: 950 14 530 

 

NHO Logistikk og Transport:

Advokat Thor Chr. Hansteen: 9178 5051
Direktør Are Kjensli: 932 94 000

 

Norges Bilbransjeforbund (NBF):

Hans Tore Hagland: 930 32 593
Egil Steinsland: 994 85 268

 

Mediebedriftenes landsforening (MBL):

Pernille A. Børset: 97 56 23 39
Kanwal Suleman: 90 75 75 29
Annicken Iversen: 99207731

 

Sjømat Norge:

Fagsjef Rune Dyrvik: 926 85 886

 

NHO Sjøfart:

Direktør Frode Sund: 48998342

 

NHO Luftfart:

Forhandlingsleder Ann Helen Nikolaisen Vollset: 951 87 437
Odd M. Nymoen: 992 53 662