NHO

Innhold

Styret i NHO Vestlandet

Styremedlemmer:

Aina M. Berg

Styreleder
Konserndirektør Energi
NORCE
E-post: aibe@norceresearch.no
Telefon: 41 66 70 25

Knut Arild Flatjord

Nestleder
Daglig leder
GK Inneklima AS
E-post: knut-arild.flatjord@gk.no
Telefon: 90 26 71 12

Stian Hårklau

Styremedlem
Administrerende direktør
Airlift AS
E-post: stian.harklau@airlift.no
Telefon: 48 20 61 17

Olav Svendsen

Styremedlem
Konsernsjef
Bremnes Seashore
E-post: olav@seashore.no
Telefon: 91 14 21 80

Bente Valland

Styremedlem
Personalsjef
Rema Distribusjon AS
E-post: bente.valland@rema.no
Telefon: 55 39 47 00

Linda Hovland 

Styremedlem
Daglig leder
Framtidsfylket AS 
E-post: linda@framtidsfylket.no
Telefon: 99 01 7 8 52

Jakob Særsten

Styremedlem
Adm. dir
LOS Gruppen 
E-post: jakob.sersten@los-gruppen.no
Telefon: 48 16 21 11

Siri Dalehaug

Styremedlem
Manager
Skjolden Hotel AS
E-post: siri@skjoldenhotel.no
Telefon: 41 69 08 27



___________________________

Varamedlemmer


Marita Sylvi Lindvik

Varamedlem
Daglig leder
Visit Nordfjord AS
E-post: marita@nordfjord.no
Telefon: 48148699

Olav Lægreid

Varamedlem
Daglig leder
Spilde Entreprenør AS
E-post: olav@spilde.no
Telefon: 41630292

Roger Harkestad

Varamedlem
Konsernsjef
Tide Buss AS
E-post: roger.harkestad@tide.no

Randi Marie Sjøholt

Varamedlem
Adm. dir
Bedriftshelse1
E-post: Randi.Marie.Sjoholt@Bedriftshelse1.no
Telefon: 95 23 58 74

Ingrid Solheim

Varamedlem
Adm. dir
STS-gruppen
E-post: ingrid.strand.solheim@stsgruppen.com
Telefon: 91 80 74 55

Knut Eikeland

Varamedlem
Styreleder
Kinn Bryggeri
E-post: ke@kinn.no
Telefon: 90 97 70 18

Få de siste nyhetene fra NHO

Få de siste nyhetene fra NHO

Avmeldingen er mottatt!

Meld deg på ett oppsummert nyhetsbrev:

 

Meld deg på 1 nyhetsbrev: